Oferta

przerywnik

Mental Shape

Zajęcia wzmacniające o charakterze mentalnym z wykorzystaniem dużych piłek, Flow Tonic i taśm Theraband.

To nowatorska forma ćwiczeń należąca do grupy Body & Mind. Trening ten doskonale rzeźbi mięśnie, wysmukla sylwetkę oraz przywraca równowagę fizyczną i psychiczną. Kontrolowany przez umysł ruch uwalnia mięśnie od napięcia i stresu.

Mental Shape to połączenie metody Pilates i ćwiczeń wzmacniających, wykonywane z dodatkowym sprzętem będą wyjątkowo skuteczne.

Dla urozmaicenia zajęć będzie również wykorzystywany inny sprzęt do ćwiczeń: owalne piłki ballooning ball, piłeczki heavy ball i circle.

Zaletą tych zajęć jest jednoczesne wzmacnianie dużych grup mięśniowych, co pozwala na rzeźbienie pięknej sylwetki, grup mięśni stabilizujących oraz małych mięśni okołokręgosłupowych, co z kolei wpływa pozytywnie na postawę i zachowanie zdrowego kręgosłupa przez długie lata.

Zajęcia niezwykle bezpieczne, skutecznie modelujące i rozciągające całe ciało. Miłośnicy Pilates i Jogi polubią te zajęcia.

Przeznaczenie: absolutnie dla wszystkich, w szczególności dla kobiet w ciąży, osób starszych oraz z problemami stawów, kręgosłupa.