Oferta

przerywnik

MODELOWANIE POŚLADKÓW

Cel zajęć: jędrne pośladki i smukłe nogi.

Najważniejsza jest technika ćwiczenia na pośladki, inaczej będą zaangażowane inne mięśnie, a nie pośladki. Drogą do zbudowania mięśnia pośladkowego jest jego mobilizacja i aktywacja - to wszystko poznacie na zajęciach! Ból dolnego odcinka pleców to przyczyna min. słabych pośladków. Sprawne, dobrze rozwinięte mięśnie pośladkowe to nie tylko walor estetyczny :) to przede wszystkim walor w życiu codziennym!

Na zajęciach będą różnorodne ćwiczenia wzmacniające mięśnie pośladków i nóg. Ta część zajęć jest o średniej intensywności, którą charakteryzuje duża ilość powtórzeń danego ćwiczenia.

Druga część zajęć jest bardziej intensywna, tu spalamy niechciane kalorie i wykorzystujemy do tego rożne ćwiczenia wydolnościowe wykonywane w formie interwału lub aerobów, żeby nasze nogi i pośladki były jędrne i smukłe :)

Często na zajęciach wykorzystujemy step, gdyż ćwicząc na nim pracuje całe ciało, ale przede wszystkim aktywowane są nogi i pośladki. Tak więc poprawimy koordynację ruchową, spalimy kalorie i wzmocnimy całe ciało. Na zajęciach tych nie ma choreografii.

Inne przybory używane na tych zajęciach to: obciążniki, Flow Tonic, tubingi.

Przeznaczenie: dla osób o rożnym stopniu zaawansowania.